درباره وبلاگ


اجرای و رنگ آمیزی.رنگهای پلاستیک. روغنی. اکریلیک رنگ بدون بو .بلکا پوششهای سلولزی.اجرای مولتی کالر صد در صد قابل شستشو . کاغذ دیواری. پتینه کاری. رنگ آمیزی انواع درهای چوبی و فلزات .اجرای پوشش های صنعتی اپوکسی و کف پوش یک پارچه وبام سبز. اجرای رنگهای فوری مخصوص چوب سیلرکیلر. نیم پلی استر. تمام پلی استر پولیشی و ایستاده.اجرای رنگها و رزینهای نما بر روی انواع سنگ و بتن و سیمان.واتر پروف کردن نما آب بندی و ایزولاسیون رطوبتی استخر رنگ و تمامی حوضچه های اب صد در صد تضمینی .اجرای کنتکس و رولکس. اجرای رنگهای دکوراتیو جوتن مگنوم.پروفایل دکور.هریتیج.تکس اولترا.استکوانتیکا.لیدی.گلیز. رنگ آمیزی با رنگهای خوشنام جوتن و ناسیونال وکاپارل . انواع پوششهای ضد زنگ برای اسکلت ساختمان و اپوکسی و غیره.اجرای رنگهای ضد حریق و غیره میباشد... آماده ارائه خدمات به انواع شرکتها نهادها بیمارستان ها شهر داری ها وغیره در اسرع وقت و با کمترین هزینه میباشد
شماره تماس 09171152606
علی شهریاری

مدیر وبلاگ : علی شهریاری
نویسندگان
برچسبها
جستجو

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
عینک ریبنعینک آفتابی
فروشگاه ساعت مچی مردانه فروشگاه ساعت مچی مردانه href="http://efanet.ir" title="طراحی سایت ارزان" target="_blank">طراحی سایت ارزان
دانلود آهنگ جدید - . گن لاغری مردانه نقاشی ساختمان شیراز رنگ امیزی ساختمان شیراز جوتن - شیراز
نقاشی ساختمان شیراز
اجراء رنگهای اکریلیک پلاستیک کنیتکس بلکا مولتی کالر اپوکسی شیراز
رنگ در طراحی داخلی

افراد مختلف به رنگ های خاصی تمایل نشان می دهند. استفاده از این تمایل اشخاص به عنوان وسیله ای برای تشخیص شخصیت آنها موضوع بحث انگیزی است، چرا که افراد با یکدیگر تفاوت دارند. هر یک از ما خصوصیات شخصی خاص خود را داریم و احساساتمان را به سبک و سیاق خاص خود بیان می کنیم. در جهان نمی توان دو نفر را یافت که در ابراز احساساتشان پیرو شیوه یکسانی باشند. از طرف دیگر احساسات افراد به طرق مختلف قابل تضعیف و تحریک است و مثلا با تغییر محیط ای که در آن زندگی می کنند، به سبب الگوهای روانشناسی به نتایج بهتری در ایجاد شادابی، صمیمیت، آرامش افراد خانواده دست یافت.

ویژگی های خیابان و کوچه ای که خانه ما قرار دارد، ترکیب حجمی، نورگیری، تقسیم بندی فضاهای داخلی، مبلمان داخلی، نحوه رنگ بندی و حتی مقیاس به کار رفته همه و همه به عنوان فاکتورهای مهمی برای تعریف یک مسکن مناسب عمل می کنند. ویژگی های فرهنگی، نوع روابط خانوادگی و حریم های اجتماعی و غیره از جمله عواملی هستند که نیاز های روحی و جسمانی ساکنین را تعریف می کنند و وظیفه یک طراح داخلی است که تعاملی محکم بین موارد یاد شده با جنبه های عملکردی فضا، برقرار سازد.

رنگ عاملی مهم در طراحی فضا:
رنگ ها می توانند به شیوه های مختلف تاثیراتی بنیادین در زندگی بر جای گذارند که از جمله مهم ترین آنها می توان به تاثیر آنها بر احساسات اشاره کرد. جهانی که انسان در آن زندگی می کند، متشکل از هزاران رنگ و تونالیته های مختلفی است که موجودات و اشیا را برای ما جذاب تر و حتی به گونه ای معنوی، عمیق تر نشان می دهند. هر کدام به سبب ویژگی های شیمیایی و روانشناسانه ای که دارا هستند، منبع مهمی از انرژی، در جهت فزونی سلامت و نشاط روح و روان در انسان ها به شمار می روند. جهانی تک رنگ، با تونالیته های محدودی را با طبیعت اطراف خویش مقایسه کنید و یا خود ساکن شهری سیاه و سفید بدانید، بدون هیچ کنتراستی و هیجانی. معنای زندگی تغییر یافته و سردی و مردگی بر همه جا حاکم می شود. فضایی بی روح و عاری از هر جنب و جوشی که تشنه جرعه ای رنگ است.

رنگ در طراحی شهری

مساله رنگ به سبب تاثیرات مهم روانشناسانه اش، در مقوله شهر و فضاهای معماری امری مهم به شمار می رود؛ تا بدانجا که تخصصی با عنوان رنگ بندی و رنگ شناسی فضاهای شهری در بین هنرمندان مطرح شده است. هماهنگی در رنگ مثل هماهنگی در نت های موسیقی است و از اهمیت ویژه ای در ایجاد هارمونی مناسب و چشم نواز به مانند قطعه موسیقی برخوردار است. برای رسیدن به اهدافی همچون کارکرد مناسب، زیبایی بصری، هارمونی فضایی، و تأثیر محیطی و روانی مؤثر و مثبت در طراحی داخلی، مستلزم استفاده هماهنگ، منسجم، معنی‎دار و زیبا از عناصر طراحی است.

در یک طرح مطلوب همه عناصر و اجزاء در نسبت به تاثیرات کیفی و معنایی که به فضا اعمال می کنند در ارتباطی تنگاتنگ با هم قرار دارند. بر این اساس، موفقیت هر طرح بستگی کامل به چگونگی ترکیب عناصر و الگوهای سه‎بعدی فضا دارد. تجربه سالیان دراز کار با رنگ ثابت کرده است که رنگ ها نیز مثل انسان ها، از جهات مختلف با یکدیگر مرتبط اند و سلیقه ها و صفات مشترکی دارند و یا برعکس ناهموان و متضاد یکدیگرند. شاید تصور كنید كه نارنجی و سرخ متضاد همند، در حالی كه در دایره رنگ كنار هم قرار می گیرند و دارای هارمونی هستند. خریدن یك دایره رنگ، كه در آن نحوه ارتباط رنگ ها و چیدمان آنها و رنگ های مكمل مشخص شده است و در اكثر فروشگاه های لوازم هنری وجود دارد، با ارزش است تا قبل از خریدن زرد گریپ فوروتی و سبز زیتونی برای رنگ كردن اتاق خواب، نگاهی به آن بیندازیم.

نور در طراحی داخلی

رنگ بندی اتاق ها و استفاده از مصالحی که بتواند خصوصیات رنگی و بافت مورد نظر ما را برآورده سازد بسیار مهم و در عین حال قدرت اعمال نفوذ بر تغییرات کالبدی فضا را نیز داراست؛ کارهایی که برای تعدیل و تقسیم بندی دیواره های رنگی انجام می گیرند می تواند به عنوان ایده ای برای تعیین کالبد فیزیکی فضای نیز عمل کند و جنبه های کاربردی طراحی را با معیارهای زیباشناختی همراه سازیم. به عنوان مثال مساله روشنایی و استفاده از نور طبیعی در طراحی یک اتاق بسیار مهم است ولی نحوه کنترل نور، انتخاب رنگ و مصالحی که نور را از خود عبور می دهند به خلاقیت و قدرت طراح در ایجاد هماهنگی که وی بین کارکرد روشنایی اتاق و مطلوبیت فضا بستگی دارد.

استفاده از چرخه رنگ، روشی مطمئن برای یافتن رنگ های متناسب با رنگ مورد نظر ماست. چرخه رنگ متشکل از دوازده رنگ است که سه رنگ قرمز، زرد و آبی در آن رنگ های اولیه و رنگ های میان آنها به عنوان رنگ های ثانویه شناخته می شوند. هر رنگ در این چرخه می تواند با رنگ های کناری خود که رنگ های هم خانواده اش محسوب می شوند و همچنین رنگ مقابلش که رنگ مکمل آن است به خوبی ترکیب شده نتیجه ای زیبا و موزون بیافریند. استفاده از رنگ های هم خانواده که در چرخه رنگ در کنار هم قرار گرفته و به اصطلاح همسایه هستند ترکیبی ملایم و هماهنگ را ایجاد می کند که نگاه بیننده را به راحتی از یکی به دیگری رهنمون می شود. استفاده از یک رنگ با میزان کمی از رنگ مکمل آن چنانچه به درستی و در اندازه های صحیح صورت گرفته باشد نتیجه ای درخشان و چشمگیر می آفریند و بر جذابیت مجموعه رنگی حاضر می افزاید و مانع غالب شدن کامل یک رنگ بر فضای اتاق می شود.

چنین عواملی در انتخاب رنگ برای بناها، دکوراسیون داخلی و مبلمان فضا، رویکرد های مختلفی را در طراحی ایجاد می کند. رنگ یکی از عوامل تعیین کنند سبک و سیاقی است که بدان طریق با محیط پیرامون خود ارتباط بر قرار می کنیم و بیشتر از هر عامل مستقل دیگری می تواند فضای کسالت بار و یکنواخت اطراف را به مکانی روح بخش مبدل سازد. عوض کردن رنگ دیوار ها می تواند بیش از تغییر مبلمان یا حتی ساختار یک اتاق، نتایج چشم گیری به بار آورد. تا كنون خانه های بسیاری به رنگ بژ و كرمی و تنالیته های آن رنگ آمیزی شده اند و رنگ استاندارد معمول برای خانه های جدید مگنولیایی است اما باید تصور نمود که در شرایط مختلف اجتماعی و به خصوص اقلیمی، چگونه باید از این رنگ ها استفاده کرد و یا دیوار هایی به رنگ های ملایم و نامحسوس مثل استخوانی، برای زندگی كردن بسیار مناسبند؛ اما ایجاد كنتراست در آنها با انتخاب رنگ های خاص در لوازم جانبی منزل و روكش ها و رومبلی ها باعث روح بخشی به فضا می شود.

برای آنکه بتوانیم ارتباطی درست میان طبیعت خود با دکوراسیون داخلی خانه برقرار سازیم، باید بیاموزیم که ترس از متفاوت بودن با سایرین را از خود برانیم؛ مشکلی که امروزه بسیار با آن در گیریم و بسیاری از طراحی های معماری و داخلی را تحت الشعاع قرار می دهد. نمی توان در جامعه ای سیاه و سفید، تفکری رنگی داشت و فردایی بهتر را تصور کرد. غالبا خود را در حصاری از رنگ هایی به تحمیل عرف و جامعه «معقول» و «بی روح» و بی رمق قرار می دهیم، رنگ هایی که مانع از بروز احساسات و نمایان شدن خود واقعی ما می گردد.به منظور کمک برای ایجاد فضایی مطلوب و دلنشین در محیط زندگی خود و بهره گیری هر چه بهتر از رنگ ها، لازم است اطلاعات گسترده تری درباره ارتباطات فردی خویش با رنگ ها نایل شویم و مواردی را درک کنیم که علاقه مندی یا بیزاری به رنگ های خاص را در مورد ما آشکار می سازد. با بذل توجه بیشتر به قدرت رنگ ها در خانه های خود ممکن است از آنچه به واسطه این کار نمایان می شود به شکلی خوشایند یا ناخوشایند غرق حیرت شویم. رسیدن به ترکیب رنگ مناسب در اتاق، لباس و یا هر مورد دیگر، نه فقط جلب توجه می کند که حالتی از اطمینان و آرامش را نیز القا می کند.

کار موثر با رنگ بیش از همه به تحریک حس خلاقیت نیازمند است. به دست آوردن یک ترکیب رنگ مناسب که درست با منظور و هدف فرد، منطبق باشد خود به نوعی «آفرینش» محسوب می شود.

برای به دست آوردن چیدمانی مناسب از رنگ ها در فضاهای داخلی گام های اولیه زیر ضروری است:

1- به کاربردن رنگ در فضاها و یا مبلمانی ساده معمولا نیازمند مهارت زیاد و گران قیمت نیست. یک طراح معماری خوب می تواند بسیاری از نیاز های محرک روانی با استفاده از مطالبی که گفته شد و اندکی خلاقیت در جهت رفاه مصرف کنند گان به کار گیرد؛ مخصوصابه وسیله گوناگونی و اجتناب از تک رنگ بودن.
2- یگ رنگ اصلی که سخن گوی پر قدرتی برای بیان آن مطلب باشد، پیدا کنید.
3- رنگ های دیگری که در اطراف آن می چینید، باید در هماهنگی کامل باشد.
4- آنگاه به عنوان یک رهبر طرح وارد شده و این بار سلیقه هنری خود را در چیدن این ابزار های فنی دخالت دهید. 1- آن مطلبی را که با زبان رنگ می خواهید به بیننده بگویید در اندیشه خود آماده داشته باشید.


نوع مطلب : رنگ ها و کاربردها، 
برچسب ها : نقاشی ساختمان شیراز،
لینک های مرتبط :


سه شنبه 26 خرداد 1394 :: نویسنده : علی شهریاری
نظرات ()
چهارشنبه 30 بهمن 1398 10:16 ق.ظ
<a href="http://www.boscopy.com/hermes-handbag-history-japan-hermesc">hermes handbag history japan</a> <a href="http://www.azyachten.com/dam%C3%A4nner-nike-free-6.0-lila-grau-footm">dam盲nner nike free 6.0 lila grau</a> <a href="http://www.agencysync.com/parajumpers-daunenmantel-selma-name-parajumpersa">parajumpers daunenmantel selma name</a> <a href="http://www.plushthreads.com/moncler-byron-jacket-uk-visa-monclera">moncler byron jacket uk visa</a> <a href="http://www.bateslzw.com/nike-air-huarache-schwarz-schwarz-wei%C3%9F-og-last-shot-chaussuresb">nike air huarache schwarz schwarz wei脽 og last shot</a> <a href="http://www.countryabbey.com/air-jordan-blau-rosa-zapatosj">air jordan blau rosa</a>
thepdregistry http://www.thepdregistry.com/
چهارشنبه 30 بهمن 1398 10:15 ق.ظ
<a href="http://www.akimmobilien.com/ralph-lauren-schuhe-blau-schwarz-poloa">ralph lauren schuhe blau schwarz</a> <a href="http://www.swbvideo.com/air-jordan-retro-1-viola-gituttio-scarpek">air jordan retro 1 viola gituttio</a> <a href="http://www.fabaliworld.com/vestido-asim%C3%A9trico-con-estampado-floral-en-color-crema-dresse">vestido asim茅trico con estampado floral en color crema</a> <a href="http://www.poliwalks.com/air-jordan-10-retro-wolf-grau-movie-footi">air jordan 10 retro wolf grau movie</a> <a href="http://www.docaneurope.com/adidas-gazelle-boost-sort-gr%C3%B8n-butyg">adidas gazelle boost sort gr酶n</a> <a href="http://www.darwinquartet.com/parajumpers-masterpiece-long-bear-damen-parajumpersb">parajumpers masterpiece long bear damen</a>
gslitsupport http://www.gslitsupport.com/
چهارشنبه 23 بهمن 1398 02:23 ب.ظ
<a href="http://www.denbewestern.com/zapatillas-x_plr-adidas-zapatoso">zapatillas x_plr adidas</a> <a href="http://www.gimmiegrace.com/robe-mango-grise-robeu">robe mango grise</a> <a href="http://www.khemanandent.com/puma-f%C3%BC%C3%9Flinge-wei%C3%9F-schuhey">puma f眉脽linge wei脽</a> <a href="http://www.itshopkeeping.com/nike-air-max-90-homme-taille-43-chaussuress">nike air max 90 homme taille 43</a> <a href="http://www.deluxebids.com/diane-von-furstenberg-carla-dress-dresso">diane von furstenberg carla dress</a> <a href="http://www.kmogradio.com/nike-muts-zwart-schoenenp">nike muts zwart</a>
clydepaton http://www.clydepaton.com/
چهارشنبه 23 بهمن 1398 01:49 ق.ظ
<a href="http://www.flophappys.com/giant-cowboy-hat-capq">giant cowboy hat</a> <a href="http://www.bigfacekabob.com/scarpe-nike-pagamento-in-contrassegno-scarpeo">scarpe nike pagamento in contrassegno</a> <a href="http://www.lariocenter.com/ray-ban-classici-uomo-sunglassess">ray ban classici uomo</a> <a href="http://www.blineblends.com/adidas-weightlifting-shoes-australia-sneakerv">adidas weightlifting shoes australia</a> <a href="http://www.araucoblog.com/graues-j%C3%A4ckchen-f%C3%BCr-kleid-kleiderp">graues j盲ckchen f眉r kleid</a> <a href="http://www.ertmsales.com/y3-buty-butys">y3 buty</a>
kmogradio http://www.kmogradio.com/
یکشنبه 20 بهمن 1398 02:24 ق.ظ
<a href="http://www.gsbaccess.com/basket-le-temps-des-cerises-intersport-botteo">basket le temps des cerises intersport</a> <a href="http://www.morgesrugby.com/scarpe-donna-fitness-stivalis">scarpe donna fitness</a> <a href="http://www.soundkapital.com/balenciaga-homme-montante-botter">balenciaga homme montante</a> <a href="http://www.createdbydrew.com/chaussure-fila-noir-homme-botter">chaussure fila noir homme</a> <a href="http://www.kfmnewyork.com/sac-noir-minelli-bottes">sac noir minelli</a> <a href="http://www.sportourteam.com/chaussures-femme-mephisto-nouvelle-collection-bottez">chaussures femme mephisto nouvelle collection</a>
buytwigz http://www.buytwigz.com/
یکشنبه 20 بهمن 1398 02:24 ق.ظ
<a href="http://www.savelegends.com/stivaletto-texano-2018-stivalis">stivaletto texano 2018</a> <a href="http://www.greggraziani.com/chaussure-randonn%C3%A9e-l%C3%A9g%C3%A8re-botter">chaussure randonn茅e l茅g猫re</a>
lariocenter http://www.lariocenter.com/
شنبه 19 بهمن 1398 10:53 ق.ظ
<a href="http://www.lmpseguridad.com/new-balance-solvi-rx1-schuheu">new balance solvi rx1</a> <a href="http://www.annieicecream.com/puma-thunder-spectra-pas-cher-chaussuresw">puma thunder spectra pas cher</a> <a href="http://www.flowerdasada.com/t-shirt-top-wedding-dress-dresss">t shirt top wedding dress</a> <a href="http://www.limapetspa.com/adidas-stan-smith-heren-blauw-schoenenp">adidas stan smith heren blauw</a> <a href="http://www.askrosemarie.com/robe-rouge-fendue-cuisse-robep">robe rouge fendue cuisse</a> <a href="http://www.doctorleedy.com/los-angeles-dodgers-shirt-nflo">los angeles dodgers shirt</a>
dspdurango http://www.dspdurango.com/
شنبه 19 بهمن 1398 10:53 ق.ظ
<a href="http://www.flophappys.com/ray-ban-chris-uomo-sunglassess">ray ban chris uomo</a> <a href="http://www.bigfacekabob.com/adidas-nmd-pink-r2-sneakerz">adidas nmd pink r2</a> <a href="http://www.lariocenter.com/t-shirt-kleid-hm-kleiderp">t shirt kleid hm</a> <a href="http://www.blineblends.com/buty-ferrari-m%C4%99skie-butys">buty ferrari m臋skie</a> <a href="http://www.araucoblog.com/mejores-asics-para-correr-mujer-zapatoso">mejores asics para correr mujer</a> <a href="http://www.ertmsales.com/robe-retro-chic-pour-mariage-robeu">robe retro chic pour mariage</a>
fwbantiques http://www.fwbantiques.com/
شنبه 19 بهمن 1398 10:52 ق.ظ
<a href="http://www.guamemployers.com/bikini-net-dress-dresso">bikini net dress</a> <a href="http://www.dasadaflower.com/adidas-zx-700-dames-schoenenp">adidas zx 700 dames</a> <a href="http://www.elavista.com/playmobil-boutique-robe-de-mari%C3%A9e-robep">playmobil boutique robe de mari茅e</a> <a href="http://www.drpaulfinger.com/baby-american-football-jersey-nflo">baby american football jersey</a> <a href="http://www.theresabowl.com/nike-05553-jacket-shirtw">nike 05553 jacket</a> <a href="http://www.sdrarchitects.com/sparkling-dress-fashion-nova-dresst">sparkling dress fashion nova</a>
waltspeaks http://www.waltspeaks.com/
شنبه 19 بهمن 1398 10:52 ق.ظ
<a href="http://www.lmpseguridad.com/blue-red-black-and-white-1s-trainersr">blue red black and white 1s</a> <a href="http://www.annieicecream.com/zalando-adidas-rucksack-taschet">zalando adidas rucksack</a> <a href="http://www.flowerdasada.com/vestidos-de-matrimonio-2018-vestidosv">vestidos de matrimonio 2018</a> <a href="http://www.limapetspa.com/off-white-lebrons-sneakeru">off white lebrons</a> <a href="http://www.askrosemarie.com/ray-ban-solares-sunglassess">ray ban solares</a> <a href="http://www.doctorleedy.com/nike-lf1-duckboot-low-blue-schuhet">nike lf1 duckboot low blue</a>
gullsbeak http://www.gullsbeak.com/
یکشنبه 13 بهمن 1398 07:30 ب.ظ
<a href="http://www.squillantes.com/nike-utility-shorts-shirto">nike utility shorts</a> <a href="http://www.dcopars.com/donovan-mitchell-retro-jazz-jersey-nflp">donovan mitchell retro jazz jersey</a> <a href="http://www.highvibesclub.com/black-cross-strap-detail-maxi-dress-dressy">black cross strap detail maxi dress</a> <a href="http://www.qiaozeyang.com/air-max-1-bebe-chaussuresq">air max 1 bebe</a> <a href="http://www.medicalbdnews.com/snakeskin-jordan-shirt-shirtw">snakeskin jordan shirt</a> <a href="http://www.mediumcheri.com/big-and-tall-polo-jogging-suits-polop">big and tall polo jogging suits</a>
parkviewwines http://www.parkviewwines.com/
یکشنبه 13 بهمن 1398 07:30 ب.ظ
<a href="http://www.interaeng.com/puma-schuhe-lack-schuheo">puma schuhe lack</a> <a href="http://www.mynupower.com/nike-phantom-vision-elite-ag-pro-rot-f600-schuhey">nike phantom vision elite ag pro rot f600</a> <a href="http://www.hbmevs.com/tenis-nike-de-ronaldinho-zapatosr">tenis nike de ronaldinho</a> <a href="http://www.micromaxf.com/zapatos-de-mujer-colegio-botaz">zapatos de mujer colegio</a> <a href="http://www.fissorihome.com/adidas-cq2492-shoesq">adidas cq2492</a> <a href="http://www.funnycosmos.com/scarpe-roses-roses-stivalip">scarpe roses roses</a>
yoabeads http://www.yoabeads.com/
یکشنبه 13 بهمن 1398 07:30 ب.ظ
<a href="http://www.clicetpack.com/chinese-laundry-slides-bootsy">chinese laundry slides</a> <a href="http://www.secretsofdems.com/navy-blue-and-white-nike-shirt-shirtx">navy blue and white nike shirt</a> <a href="http://www.zierstil.com/coccinelle-spaccio-aziendale-borsep">coccinelle spaccio aziendale</a> <a href="http://www.felixhuber.com/puma-t-shirt-kinder-hoseq">puma t shirt kinder</a> <a href="http://www.sitetoca.com/under-armour-winter-golf-pants-shirto">under armour winter golf pants</a> <a href="http://www.capilanomusic.com/authentic-lakers-jersey-lebron-nflp">authentic lakers jersey lebron</a>
hertzandvibes http://www.hertzandvibes.com/
یکشنبه 13 بهمن 1398 07:29 ب.ظ
<a href="http://www.sigsolltd.com/adidas-stan-smith-light-solid-grey-chaussuresq">adidas stan smith light solid grey</a> <a href="http://www.podiumcase.com/crimson-tint-nike-shirt-shirtw">crimson tint nike shirt</a> <a href="http://www.goltastico.com/under-armour-long-sleeve-polo-polop">under armour long sleeve polo</a> <a href="http://www.micorder.com/botas-cowboy-2019-botas">botas cowboy 2019</a> <a href="http://www.layanico.com/zapatillas-salomon-mujer-oferta-zapatosw">zapatillas salomon mujer oferta</a> <a href="http://www.yuanyoufx.com/adidas-falcon-g%C3%BCnstig-schuhes">adidas falcon g眉nstig</a>
sorciersmtl http://www.sorciersmtl.com/
شنبه 12 بهمن 1398 01:20 ق.ظ
<a href="http://www.brazinsurance.com/vestido-terciopelo-lentejuelas-vestidosv">vestido terciopelo lentejuelas</a> <a href="http://www.ftrvsales.com/adidas-ultra-boost-got-sneakery">adidas ultra boost got</a> <a href="http://www.kilianpottery.com/zonnebril-kind-ray-ban-sunglassess">zonnebril kind ray ban</a> <a href="http://www.divavonstayn.com/nike-air-force-1-damen-36-5-schuhep">nike air force 1 damen 36 5</a> <a href="http://www.kabalakosher.com/festliche-a-linien-kleider-kleiderq">festliche a linien kleider</a> <a href="http://www.unipuu.com/waxed-canvas-hat-capq">waxed canvas hat</a>
morgesrugby http://www.morgesrugby.com/
شنبه 12 بهمن 1398 01:20 ق.ظ
<a href="http://www.allboundsales.com/lightning-3rd-jersey-nflo">lightning 3rd jersey</a> <a href="http://www.cantopper.com/adidas-black-shirt-men-shirtw">adidas black shirt men</a> <a href="http://www.channelinenw.com/girl-in-office-dress-dresst">girl in office dress</a> <a href="http://www.yaelronit.com/not-for-resale-jordan-1-red-trainersr">not for resale jordan 1 red</a> <a href="http://www.resonancecap.com/umh%C3%A4ngetasche-herren-camouflage-tascheo">umh盲ngetasche herren camouflage</a> <a href="http://www.northmeckband.com/vestidos-invitada-boda-tarde-2019-vestidosv">vestidos invitada boda tarde 2019</a>
lmpseguridad http://www.lmpseguridad.com/
شنبه 12 بهمن 1398 01:19 ق.ظ
<a href="http://www.guamemployers.com/air-force-one-blancas-y-negras-zapatoso">air force one blancas y negras</a> <a href="http://www.dasadaflower.com/robe-de-mari%C3%A9e-zara-2018-robeu">robe de mari茅e zara 2018</a> <a href="http://www.elavista.com/adidas-damen-campus-stitch-and-turn-sneaker-schuhey">adidas damen campus stitch and turn sneaker</a> <a href="http://www.drpaulfinger.com/nike-spiridon-noir-pas-cher-chaussuress">nike spiridon noir pas cher</a> <a href="http://www.theresabowl.com/kimono-cocktail-dress-dresso">kimono cocktail dress</a> <a href="http://www.sdrarchitects.com/nike-air-force-sneakers-dames-schoenenp">nike air force sneakers dames</a>
peteherrick http://www.peteherrick.com/
چهارشنبه 9 بهمن 1398 06:22 ب.ظ
<a href="http://www.thegoldnitro.com/adidas-casual-sko-r%C3%B8d-gr%C3%B8nn-sportsc">adidas casual sko r酶d gr酶nn</a> <a href="http://www.uaeclicks.com/nike-kobe-oro-arancia-butym">nike kobe oro arancia</a> <a href="http://www.gethouseplan.com/ralph-shorts-polop">ralph shorts</a> <a href="http://www.originalsfw.com/nike-air-max-90-rojo-america-zapatosn">nike air max 90 rojo america</a> <a href="http://www.getpinoy.com/s9-case-with-lanyard-caseo">s9 case with lanyard</a> <a href="http://www.sosapro.com/buty-rockowe-m%C4%99skie-tenisq">buty rockowe m臋skie</a>
mailobjects http://www.mailobjects.com/
چهارشنبه 9 بهمن 1398 04:54 ق.ظ
Your way of describing all in this post is truly fastidious, all can easily be aware of it, Thanks a
lot.
جمعه 4 بهمن 1398 02:22 ب.ظ
<a href="http://www.kentstump.com/zapatillas-nike-ni%C3%B1a-decathlon-zapatoso">zapatillas nike ni帽a decathlon</a> <a href="http://www.escadeli.com/robe-bal-rouge-robeu">robe bal rouge</a> <a href="http://www.cudakarcheraz.com/takumi-ren-vs-sen-schuhey">takumi ren vs sen</a> <a href="http://www.gottramps.com/ow-vapormax-legit-check-chaussuress">ow vapormax legit check</a> <a href="http://www.buildanewpc.com/self-portrait-payne-cutout-midi-dress-dresso">self portrait payne cutout midi dress</a> <a href="http://www.sokannons.com/zwarte-air-max-90-schoenenp">zwarte air max 90</a>
wasillacabins http://www.wasillacabins.com/
جمعه 4 بهمن 1398 02:22 ب.ظ
<a href="http://www.lmpseguridad.com/adidas-mini-dress-dresso">adidas mini dress</a> <a href="http://www.annieicecream.com/nike-air-1-groen-schoenenp">nike air 1 groen</a> <a href="http://www.flowerdasada.com/robe-cache-coeur-satin-robep">robe cache coeur satin</a> <a href="http://www.limapetspa.com/blackhawks-st-pats-jersey-nflo">blackhawks st pats jersey</a> <a href="http://www.askrosemarie.com/mens-shorts-under-armour-shirtw">mens shorts under armour</a> <a href="http://www.doctorleedy.com/farasha-dress-dresst">farasha dress</a>
carolinawake http://www.carolinawake.com/
جمعه 4 بهمن 1398 02:22 ب.ظ
<a href="http://www.savelegends.com/g%C3%BCrteltasche-adidas-damen-schuheu">g眉rteltasche adidas damen</a> <a href="http://www.greggraziani.com/chaussure-nike-cortez-homme-pas-cher-chaussuresw">chaussure nike cortez homme pas cher</a>
weavervillerx http://www.weavervillerx.com/
جمعه 4 بهمن 1398 02:22 ب.ظ
<a href="http://www.kjhwajowon.com/nike-performance-miler-tank-shirtr">nike performance miler tank</a> <a href="http://www.fwbantiques.com/peasant-mini-dress-dressp">peasant mini dress</a> <a href="http://www.theyhateacne.com/puma-sports-shoes-under-1500-trainersv">puma sports shoes under 1500</a> <a href="http://www.gullsbeak.com/handtasche-hilfiger-taschet">handtasche hilfiger</a> <a href="http://www.hawkesjustice.com/vestidos-rosa-palo-para-ni%C3%B1as-vestidosv">vestidos rosa palo para ni帽as</a> <a href="http://www.esherfit.com/nike-air-force-1-womens-all-white-sneakery">nike air force 1 womens all white</a>
drishtiyogamn http://www.drishtiyogamn.com/
جمعه 4 بهمن 1398 02:22 ب.ظ
<a href="http://www.visualperez.com/dark-teal-long-dress-dressp">dark teal long dress</a> <a href="http://www.astropete.com/nike-air-force-one-gold-white-trainersr">nike air force one gold white</a> <a href="http://www.foremostfsc.com/jagdrucksack-mit-sitz-tascheo">jagdrucksack mit sitz</a> <a href="http://www.aslempire.com/vestidos-casuales-pegados-vestidosv">vestidos casuales pegados</a> <a href="http://www.pacstrategy.com/off-white-yeezy-boost-black-sneakery">off white yeezy boost black</a> <a href="http://www.cudzugoatfarm.com/oakley-goggles-a-frame-2.0-sunglassess">oakley goggles a frame 2.0</a>
dasadaflower http://www.dasadaflower.com/
جمعه 4 بهمن 1398 02:22 ب.ظ
<a href="http://www.babyprezens.com/zwarte-voetbalschoenen-nike-schoenenp">zwarte voetbalschoenen nike</a> <a href="http://www.cumbrialep.com/lacoste-robe-femme-robep">lacoste robe femme</a> <a href="http://www.ankaraney.com/packers-basketball-jersey-nflo">packers basketball jersey</a> <a href="http://www.clydepaton.com/nike-striped-t-shirt-shirtr">nike striped t shirt</a> <a href="http://www.sleepysboston.com/baby-pink-plus-size-dress-dressp">baby pink plus size dress</a> <a href="http://www.degreeshq.com/stylish-nike-running-shoes-trainersv">stylish nike running shoes</a>
saramanasar http://www.saramanasar.com/
جمعه 4 بهمن 1398 02:21 ب.ظ
<a href="http://www.kentstump.com/hochzeitsgast-kleid-schwanger-kleiderq">hochzeitsgast kleid schwanger</a> <a href="http://www.escadeli.com/puppy-cowboy-hat-capq">puppy cowboy hat</a> <a href="http://www.cudakarcheraz.com/mercurial-con-calzino-scarpeo">mercurial con calzino</a> <a href="http://www.gottramps.com/ray-ban-phantos-sunglasses-sunglassess">ray ban phantos sunglasses</a> <a href="http://www.buildanewpc.com/nike-air-max-97-neon-pink-sneakerz">nike air max 97 neon pink</a> <a href="http://www.sokannons.com/viskose-kleider-knielang-kleiderp">viskose kleider knielang</a>
theyhateacne http://www.theyhateacne.com/
سه شنبه 1 بهمن 1398 01:41 ب.ظ
<a href="http://www.thegoldnitro.com/adidas-porsche-design-red-trainersp">adidas porsche design red</a> <a href="http://www.uaeclicks.com/buffalo-sabres-jersey-change-nflk">buffalo sabres jersey change</a> <a href="http://www.gethouseplan.com/manoletinas-carolina-herrera-botap">manoletinas carolina herrera</a> <a href="http://www.originalsfw.com/adidas-ubersonic-3-shoeso">adidas ubersonic 3</a> <a href="http://www.getpinoy.com/nike-lebron-soldier-10-himmelbl%C3%A5-gr%C3%A5-sportsc">nike lebron soldier 10 himmelbl氓 gr氓</a> <a href="http://www.sosapro.com/kd-7-lightning-for-vendita-butym">kd 7 lightning for vendita</a>
rudigiethoorn http://www.rudigiethoorn.com/
سه شنبه 1 بهمن 1398 01:41 ب.ظ
<a href="http://www.veitbeck.com/zapatillas-lona-rojas-mujer-botap">zapatillas lona rojas mujer</a> <a href="http://www.aieuquero.com/off-white-nike-presto-stockx-shoeso">off white nike presto stockx</a> <a href="http://www.auxanoedutech.com/jordan-9-sort-bottom-story-sportsc">jordan 9 sort bottom story</a> <a href="http://www.houseplanland.com/nike-air-zoom-pegasus-31-ladies-fonctionnement-chaussures-butym">nike air zoom pegasus 31 ladies fonctionnement chaussures</a> <a href="http://www.leadyhr.com/white-polo-v-neck-womens-polop">white polo v neck womens</a> <a href="http://www.sorayuzun.com/how-to-clean-jordan-6-sport-blau-zapatosn">how to clean jordan 6 sport blau</a>
thegoldnitro http://www.thegoldnitro.com/
سه شنبه 1 بهمن 1398 01:41 ب.ظ
<a href="http://www.fucinalogica.com/colecci%C3%B3n-primavera-verano-marypaz-botap">colecci贸n primavera verano marypaz</a> <a href="http://www.mesientosano.com/adidas-stan-smith-sale-shoeso">adidas stan smith sale</a> <a href="http://www.teamcolosseum.com/nike-air-presto-nero-and-oro-guide-sportsc">nike air presto nero and oro guide</a> <a href="http://www.vapfluid.com/nike-air-force-1-blu-gituttio-butym">nike air force 1 blu gituttio</a> <a href="http://www.siongrup.com/ralph-lauren-sunglasses-2019-polop">ralph lauren sunglasses 2019</a> <a href="http://www.uscreditfix.com/nike-air-max-1-rosso-oro-zapatosn">nike air max 1 rosso oro</a>
voteortiz http://www.voteortiz.com/
سه شنبه 1 بهمن 1398 12:05 ق.ظ
<a href="http://www.blockchainmkt.com/hermes-kelly-28-retail-price-hermesa">hermes kelly 28 retail price</a> <a href="http://www.estilomusic.com/coach-tote-gold-dealers-coacha">coach tote gold dealers</a> <a href="http://www.itmontwitter.com/silver-green-mens-nike-roshe-run-slip-shoes-shoese">silver green mens nike roshe run slip shoes</a> <a href="http://www.kmkonka.com/mackage-gypsy-coat-mackager">mackage gypsy coat</a> <a href="http://www.marcofabrin.com/air-jordan-9-university-blue-mountain-sneakerc">air jordan 9 university blue mountain</a> <a href="http://www.nutraxtractor.com/nike-air-max-2012-mens-sports-authority-shoesf">nike air max 2012 mens sports authority</a>
[url=http://www.kewauneecares.com/]kewauneecares[/url]
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


نمایش نظرات 1 تا 30
 
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو | Buy Website Traffic